Brunėjus

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Brunėjus parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Brunėjaus Darusalame

Brunėjus arba Brunėjaus sultonas, oficialiai vadinamas Nagara Brunėjaus darusalamu, yra maža tauta, esanti Borneo saloje, padalyta į dvi dalis. Ji ribojasi su Malaizija ir su vaizdu į Pietų Kinijos jūrą. Jis garsėja savo paplūdimiais ir atogrąžų miškais, kurių dauguma yra saugomų draustinių dalis, pasižyminti didele biologine įvairove. Sostinėje, Bandar Seri Begawan mieste, įsikūrusi prabangi Jame'Asr Hassanil Bolkiah mečetė su 29 aukso kupolais. Puikūs sostinės rūmai Istana Nurul Iman yra dabartinio Brunėjaus sultono rezidencija. Išskyrus pakrantę, nukreiptą į Pietų Kinijos jūrą, ji visiškai ribojasi su Malaizija.

Remiantis Pinigų valdybos Brunėjaus Darusalamo (AMBD) paskelbtu kainų indeksu, vidutinė Bruneje parduodamų nekilnojamojo turto pirkimo kaina, palyginti su atitinkamu laikotarpiu, sumažėjo 11%.

Centrinis bankas šiandien paskelbė savo pirmąjį būsto kainų indeksą (RPPI), kuris įvertina nekilnojamojo turto rinkos sąlygas ir seka vidutinių gyvenamųjų patalpų kainos pokyčius visuose keturiuose rajonuose.

AMBD tvirtino, kad parduodamo turto kainos indeksas Brunėjuje įvertins namų nuosavybės įperkamumą Brunejuje ir galėtų būti naudojamas kaip makroekonominis ekonomikos augimo ir finansinio stabilumo rodiklis.

Daugiausia nekilnojamojo turto pardavimo Brunejuje sandorių sudaro vienos šeimos namai (51%), po jų seka terasos namai (22%), terasos namai (16%), butai (7%) ir žemė (4%).

Praėjusiais metais Brunėjaus Darusalamo universiteto atliktas tyrimas nustatė, kad santykiai šeimoje ir viešojo būsto politika daro didelę įtaką parduodamo nekilnojamojo turto pirkimo būdams Brunejuje.

Brunėjus turi unikalią nekilnojamojo turto rinką, nes piliečiams siūlomas didžiulis būstas.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 3313

Parduoda 2 miegamieji, Brunėjus, Bandar Seri Begawan, Bandar Seri Begawan, center

940,000.00EUR
Parduoda
2 miegamieji

100 m²
"Lilium" sodas yra skirtas parduoti ir parduodamas prekyboje, nes yra maždaug pusantro minutės. Tomtenas jis turi 7 luksirų blokerius, kurie yra geria...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB